niedziela, 23 marca 2014

Kartka Wielkanocna

Dzień dobry wszystkim!
Moi mili, gdzie nie podglądnę czyjegoś bloga (a jestem pilną obserwatorką) to pachnie już wiosną i Wielkanocą. Wszyscy się już powoli przygotowują do tego jakże ważnego święta. Jedni robią kartki, drudzy pisanki, a jeszcze inni koszyczki. Wspaniale jest móc oglądać prace kolegów i koleżanek lubujących się w przeróżnych technikach rękodzieła.

U mnie było już wiosennie wiec myślę, że to właściwy moment żeby było i Wielkanocnie. Taka oto karteczka powstała u mnie ostatnio w dominujących kolorach dla tej pory roku.


Oczywiście nie zabrakło też żółtych kwiatuszków, które zrobiłam własnoręcznie, no i świątecznego akcentu, którym są jajeczka.
Nie znalazłam niestety żadnego wyzwanka, do którego kwalifikowałaby się moja karteczka. Gdybyście jednak wiedzieli o jakimś do którego pasuje moja praca to proszę o linka do strony. Dziękuję :)

I oto znalazłam idealne wyzwanie na które zgłaszam się w tej oto chwili:)3 komentarze:

  1. dziękuję za odwiedziny u mnie :) karteczka jest śliczna, ale niestety sama nie biorę udziału w zbyt wielu wyzwaniach i niestety nie wiem, do jakiego pasowałaby Twoja praca; pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapachniało wiosną, lubię takie żywe, nasycone kolory, Piękna kartka.

    OdpowiedzUsuń
  3. witam dziękuję za miły komentarz a twoja karteczka super pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Jest mi bardzo miło kiedy zostawiasz po sobie jakiś ślad... :)